Dlaczego warto nam zaufać

 

Świadczymy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej i stomatologicznej już od 2000 roku. W poradniach znajdujących się w przychodni pracują lekarze, pielęgniarki oraz położna. Wszyscy członkowie zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie, ponadto nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dysponujemy najnowszej generacji sprzętem USG oraz nowocześnie wyposażoną poradnią stomatologiczną. Wszystko po to, by pacjenci mogli cieszyć się profesjonalną opieką. 

Wspieramy również promocję zdrowia. Zachęcamy do badań profilaktycznych w celu wykrywania chorób układu krążenia. Program skierowany jest do osób w wieku 35, 40, 45, 50 i 55 lat, u których nie rozpoznano chorób układu krążenia. Wykonujemy także badania profilaktyczne w kierunku wykrywania raka szyjki macicy. Kobiety w wieku od 25 do 59 mogą z nich skorzystać raz na 3 lata.

Nasz główny cel to ciągłe podnoszenie jakości usług medycznych. Od wielu lat posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015, który jest odnawiany każdego roku. 

Wspólnie zatroszczymy się o Twoje zdrowie!